Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda +5.2℃, Z vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-28
30. jūlijā notiks Inčukalna amatierteātra izrāde “Zaļie mati”

30. jūlijā plkst. 20.00 atpūtas parkā “Ezeriņi” Zvaigžņu ielā 22, Inčukalnā, apmeklētājiem būs iespēja baudīt Inčukalna amatierteātra brīvdabas izrādi “Zaļie mati”. Izrāde veidota pēc Karlo Goldoni komēdijas “Viesnīcniece” motīviem.

Tas ir stāsts par enerģisku viesu mājas īpašnieci, kura atrod pieeju katram apmeklētājam, bet vīrieši uz viņu skatās kā uz skaistu, izdarīgu un turīgu sievieti. Viesu nams “Zaļie mati” atrodas ezera lieguma tauvas joslā, ko saimniece mēģinās atrisināt. Skatītājus gaida visdažādākie notikumi, pārpratumi un, protams, mīlestība.

Lomās: Ieva Kalniņa, Sarmīte Bratuška, Rota Zieda, Jānis Liepiņš, Uldis Strenga, Armands Pētersons, Armands Eglītis, Jevgēnijs Grahoļskis, Kristiāns Bērziņš un Inčukalna pamatskolas skolēni.

Teksts, režija, skatuves iekārtojums, muzikālais noformējums – Ģirts Sils.

Pasākuma apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Apmeklētāji aicināti līdzi ņemt savas sedziņas un pledus, uz kuriem ērti iekārtoties un vērot teātra izrādi.

Ieejas maksa – 3 eiro. Biļetes ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā, zvanot uz tālruņa numuru 29478251.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi