Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 23. septembris
Šodien sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
Laika ziņas: Sigulda +8.3℃, D vējš 6.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-28
Turpinās reģistrēšanās medaļas “Esmu dzimis Siguldas novadā” individuālai saņemšanai 1. pusgadā dzimušajiem

Vēl līdz 31. jūlijam elektroniski portālā e.sigulda.lv var pieteikties medaļas “Esmu dzimis Siguldas novadā” saņemšanai tās ģimenes, kurās mazuļi piedzimuši no 2021. gada 1. janvāra līdz 30. jūnijam. Medaļas jaundzimušo bērniņu ģimenēm, ievērojot noteiktās drošības un pulcēšanās normas, 15. augustā Siguldas pils kvartālā individuāli pasniegs Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Īpašās piemiņas medaļas “Esmu dzimis Siguldas novadā” var saņemt jaundzimušie, kuru pirmā deklarētā dzīvesvieta līdz pasākuma norises dienai ir Siguldas novadā, kā arī vismaz vienam no vecākiem deklarētā dzīvesvietas adrese ir Siguldas novadā ne mazāk kā vienu gadu pirms pasākuma norises dienas.

Ģimenes, kuras būs pieteikušās medaļas saņemšanai, augusta sākumā saņems e-pastu ar aicinājumu medaļu saņemt individuāli pēc iepriekš izziņota grafika. Medaļu būs iespēja saņemt Siguldas pils kvartālā. Pēc medaļas saņemšanas būs iespēja nofotografēties kopā ar pašvaldības domes priekšsēdētāju Uģi Mitrevicu. Skaistā notikuma fotogrāfijas būs pieejamas tuvāko dienu laikā pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un sociālo tīklu vietnē Facebook.

Lai pieteiktos medaļas saņemšanai, kādam no vecākiem nepieciešams autorizēties ar internetbankas datiem vai e-parakstu Siguldas novada pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv līdz 31. jūlijam un aizpildīt pieteikuma anketu. Ģimenes, kuras pieteiksies pasākumam, saņems informāciju par laiku, kad jāierodas uz svinīgo medaļas saņemšanas brīdi. Savukārt tās ģimenes, kuras neatbildīs pasākuma nolikumā noteiktajai kārtībai, piecu darba dienu laikā pēc reģistrācijas perioda noslēguma saņems atteikuma vēstuli uz e-pasta adresi, kura tiks norādīta, aizpildot elektronisko pieteikumu.

Ģimenes, kurām nav iespēju pieteikumu aizpildīt elektroniski, aicinātas to aizpildīt klātienē Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā Pils ielā 16. Savukārt tām ģimenēm, kuras nevēlas apmeklēt pasākumu, bet vēlas saņemt medaļu Pakalpojumu centrā, būs iespēja aizpildīt pieteikuma anketu līdz pat 20. decembrim. Medaļu izsniegšana Pakalpojumu centrā norisināsies no 16. augusta līdz 30. decembrim.

Līdz šim Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā apkopotas ziņas, ka 2021. gada pirmajā pusgadā reģistrēti 106 Siguldas novadā deklarētie jaundzimušie, kuriem populārākie vārdi bijuši: Dārta, Amanda, Emīlija, Roberts, Emīls un Klāvs.

Papildu informācija par pasākumu pieejama Dzimtsarakstu nodaļā, zvanot uz tālruņa numuru 67385829 vai rakstot uz e-pasta adresi inita.vigante@sigulda.lv vai anda.gailite@sigulda.lv.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi