×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +12.8℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-03
Fischer slēpošanas centrā notiks 16. Vasaras spēļu posms volejbolā

Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Fischer slēpošanas centru 17. augustā rīkos Vasaras spēļu posmu volejbolā, kurā varēs piedalīties Daugavas labā krasta zēnu komandas. Turnīrā piedalās bērni un jaunieši U-11, U-13 un U-15 vecuma grupās.

Sacensības tiek rīkotas jau 16. gadu, un šajā gadā pirmo reizi arī Siguldas pilsētā tiks organizēts sacensību posms, uzņemot zēnu komandas no Daugavas labā krasta novadiem. Sacensību mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus brīvdabas volejbola aktivitātēs, popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, kā arī sagādāt dalībniekiem volejbola svētkus. Īpaši gaidītas sacensības ir pēc ziemas garās dīkstāves, kad valstī noteikto ierobežojumu dēļ nebija iespēja bērnus un jauniešus iesaistīt sporta sacensībās, tādējādi šo turnīru padarot par ilgi gaidītu pasākumu.

Turnīrs notiek, pamatojoties uz FIVB noteikumiem un šo sacensību speciālajiem nosacījumiem, ievērojot klasiskā volejbola pamatprincipus. U-11 vecuma grupā uz laukuma atrodas 3 spēlētāji, turpretī U-13 un U-15 grupās uz laukuma katrā komandā ir pa 4 spēlētājiem. Izspēle notiek uz laiku, uzvarot komandai, kas guvusi visvairāk punktu. Pamatojoties uz pieteikto komandu skaitu, tās tiek dalītas vairākās grupās. Iepriekšējos gados sacensības notika kopā gan zēniem, gan meitenēm, kopskaitā piedaloties vairāk nekā 100 komandām, taču, lai spētu nodrošināt sacensību pieejamību pēc iespējas vairāk dalībniekiem un ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus, šogad tika lemts sacensību posmus dalīt atsevišķi meitenēm un zēniem.

Sacensību dienā organizatoriem jāiesniedz arī apliecinājums par Covid-19 izplatības ierobežošanas prasību ievērošanu. Finālsacensību komandu skaits no katras Daugavas krasta puses zēniem un meitenēm tiks noteikts, pamatojoties uz valstī noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem, attiecīgi nosakot, cik liels dalībnieku skaits drīkstēs piedalīties vienā pasākumā.

Sacensību sākums plānots plkst. 11.00.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi