×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-05
Kaķīškalna apkārtnē norisināsies šķēršļu skrējiens

7. augustā Kaķīškalnā notiks šķēršļu skrējiens “ARMY TOUGH RUN”, kurā par šķēršļiem tiks izmantoti gan dabiski, gan mākslīgi veidoti šķēršļi. Četros atsevišķos startos dalībnieki izskries Gaujas Nacionāla parka takas laika posmā no plkst. 11.00 līdz 15.00. Sacensības organizē Nacionālo bruņoto spēku struktūras, kuras aicina dabas tūristus rēķināties ar nelieliem apgrūtinājumiem taku piekļuvēm sacensību laikā.

Šķēršļu skrējiens sastāv no 4 distancēm, kas ir veidotas atbilstoši munīcijas kalibriem:

  • 4,6 mm ir “Jaunsardzes” distance ar 11 šķēršļiem 5 km garumā;
  • 5,56 mm “Tautas” distance ar 13 šķēršļiem 5 km garumā;
  • 5,56 mm “Komandas” distance ar 13 šķēršļiem 5 km garumā, kurā visiem tās dalībniekiem izveidotie apgrūtinājumi jāpārvar kopā;
  • 12,7 mm “Elites” distance, kur jāpieveic 10 km ar 26 šķēršļiem. Šķēršļi skrējienā būs koncentrēti 3 grupās, kas ļaus dalībniekiem cīkstēties gan skriešanas, gan šķēršļu posmos.

Reģistrācija skrējienam ir noslēgusies un sacensību vietā to nevarēs veikt. Ievērojot epidemioloģiskos pasākumus, sacensības iespējams vērot klātienē.

Skrējienu organizē Nacionālo bruņoto spēku Speciālo operāciju pavēlniecība Speciālo uzdevumu vienība sadarbībā ar biedrību “Sporta Klubs “Metroons”” un Siguldas novada pašvaldību.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi