Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-17
28.–29. augustā norisināsies Siguldas kauss florbolā

Jau 2. gadu pēc kārtas norisināsies Siguldas kauss florbolā, taču šogad tas tiks aizvadīts salīdzinoši neraksturīgos apstākļos – Siguldas 1. pamatskolas stadionā formātā 4:4 spēlētāji un vārtsargs. Siguldas kauss florbolā notiks divās vecuma grupās – 2008. gada un jaunāki spēles aizvadīs 28. augustā, un 2006.gada un jaunāki spēles aizvadīs 29. augustā bez skatītājiem.

Komandu pieteikumus iespējams sūtīt līdz 24. augustam uz e-pasta adresi janis.levanovics@gmail.com.

Komandu skaits ierobežots.

Sacensības atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi