×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +18.5℃, R vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-18
Lēdurgas dendroparkā aizvadītas pirmās sacensības disku golfa spēlē

14. augustā Lēdurgas dendroparka teritorijā tika aizvadītas pirmās sacensības disku golfa spēlē “Lēdurgas Open 2021”, kurā piedalījās 26 dalībnieki. Otrais posms norisināsies septembra otrajā pusē.

Vietu sadalījums pa grupām:

Pro grupa ar Metrix reitingu virs 860:

  1. Gatis Čakšs;
  2. Rūdolfs Markuss Čeičs;
  3. Rūdolfs Tauriņš.

Amatieri ar Metrix reitingu līdz 860:

  1. Ziedonis Skrivļa;
  2. Kristaps Birzulis;
  3. Armands Grantiņš.

Sieviešu grupa:

  1. Katrīna Jencīte;
  2. Olga Stalšāne;
  3. Agnija Dobrovoļska.

Lēdurgas disku golfa parks tika atklāts šā gada 19. jūnijā Lēdurgas dendroparka teritorijā. Disku golfa parkā izvietoti 18 grozi, kas ļauj izbaudīt disku golfa spēles metienu dažādību, sarežģītības pakāpes, kā arī parka dabas daudzveidību. Parka teritorijā iespējams ne tikai spēlēt disku golfu, bet arī iepazīt Latvijas un svešzemju augus un krūmus, kā arī rīkot dažādus pasākumus un iepazīt kultūrmantojumu.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi