Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-20
Uzsākta reģistrēšanās Siguldas novada Jaunrades centra interešu programmām

Siguldas novada Jaunrades centrs aicina reģistrēties interešu programmās: praktiskā elektronika, lidmodelisms, dronu skola, Lego robotika, programmēšana, mehatronika, motodarbnīca (kartingi), radošo darbu studija “Rotas”, tekstilmākslas studija, keramikas pulciņš “Pika”, cita šūšana, mākslas studija, gleznošanas studija, folkloras kopa “Kokles”, mūsdienu deja Breiks, mūsdienu deja Hip-Hops,  dīdžeju skola, klusuma nodarbības, pilnīgs kosmoss, radošuma centrs “Ideju namiņš”.

Siguldas novada Jaunrades centra 20 interešu izglītības programmu saraksts un pieteikšanās iespējama, atverot tiešsaistes pieteikuma veidlapu. Pieteikumu var aizpildīt nepilngadīga bērna vecāki, likumiskais pārstāvis un jaunietis no 16 gadiem.

Dalībnieku iespējams pieteikt līdz 3 pulciņiem (prioritātēm), katrs dalībnieks tiks informēts par uzņemšanu konkrētajā pulciņa un grupā. Pieteikumā obligāti jāaizpilda vismaz viena prioritāte. Pulciņu laiki var mainīties, līdz septembrim saskaņojot ar visiem pedagogiem. Interešu izglītības skolotāji informēs grupā uzņemtos skolēnus un rezervistu saraksta dalībniekus.

Dalībnieku skaits interešu izglītības programmu grupās ir ierobežots, ņemot vērā katra pulciņa specifiku, kā arī epidemoloģisko situāciju valstī un saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Visiem pulciņu dalībniekiem būs nepieciešams uzrādīt vakcinācijas sertifikātu vai iknedēļas negatīvu testēšanas rezultātu, kas tiks veikts skolās katra jaunieša izglītības iestādē.

Informācija par epidemoloģiskās drošības pasākumiem un kārtību, kādā tiks organizēti pulciņi Siguldas novada Jaunrades centrā, tiks nosūtīta uz uzņemtā skolēna e-pasta adresēm, kas norādītas pieteikuma veidlapā.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar iestādi, zvanot uz tālruņa numuru 67973863. Papildu informācija par programmām pieejama šeit un Siguldas novada Jaunrades centra lapā sociālo tīklu vietnē Facebook.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi