×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-20
“S!-Velo 2021” pirmajā posmā startēja vairāk nekā 140 dalībnieki

Ceturtdien, 19. augustā, Fischer slēpošanas centrā tika aizvadīts ģimeniskākais riteņbraukšanas seriāla “S!-Velo 2021” pirmais posms, kurā piedalījās 143 gan mazi, gan lieli riteņbraucēji. Dalībnieki sacentās 22 vecuma grupās, sākot no pavisam maziem riteņbraucējiem dipu dapu grupā līdz pat profesionāliem riteņbraucējiem ar ilggadēju pieredzi. Sacensību seriāls norisinās jau septīto gadu un ir kļuvis par vienu no sacensību tradīcijām Siguldā. Šogad plānots vēl viens noslēdzošais sacensību posms, kurš notiks 2. septembrī.

“S!-Velo 2021” pirmajā posmā meiteņu un sieviešu konkurencē vadībā izvirzījās: Luīze Briede S Vikingu dipu dapu grupā, Denisa Druka-Jaunzeme S Elite grupā, Sanda Vīnberga S Open grupā, Elīza Pūce S10 grupā, Ieva Jurēviča S12 grupā, Amanda Reiliņa-Zariņa S14 grupā, Elza Saļņikova S16 grupā, Laura Meldere S6 grupā un Emīlija Beļakova S8 grupā.

Puišu un vīru konkurencē labākos rezultātus pirmajā posmā uzrādīja: Ernests Lācis V Vikingu dipu dapu grupā, Māris Vancēvičs V Elite grupā, Ronalds Blumbergs V junioru grupā, Edgars Ķirsis V Open grupā, Dominiks Jēkabs Jurēvičs V6 grupā, Emīls Lācis V8 grupā, Oskars Štrauhmanis V10 grupā, Kristers Štrauhmanis V12 grupā, Justs Jurka V14 grupā, Lukass Pušņins V16 grupā un Mārtiņš Puriņš V40 grupā.

“S!-Velo 2021” pirmā posma rezultāti pieejami šeit.

Atgādinām, ka 2. septembrī noritēs sacensību otrais un noslēdzošais klātienes sacensību posms, kurā noskaidrosim, kurš ir 2021. gada “Veloprofs”, kurš “Pedāļu pavēlnieks“ un kurš “Ašais zobrats”. Tomēr arī pēc tam būs iespēja sacensties, jo septembrī noritēs virtuālās “S!-Velo 2021” sacensības, kur varēs regulāri trenēties un krāt nobrauktos kilometrus. Šajā laikā būs iespēja piedalīties koptreniņos trenera vadībā un loterijā laimēt balvas. Vairāk informācijas vietnē www.siguldassports.lv un Fischer slēpošanas centra lapā sociālo tīklu vietnē “Facebook” lapā.

 

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi