×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-20
Strītbola turnīrs “Koka bumba” arī šogad tiks veltīts labdarībai

29. augustā plkst. 12.00 Raiņa parkā Siguldā notiks jau septītais “Koka bumba” turnīrs ielu basketbolā jeb strītbolā. “R.R. fonda” organizētais pasākums būs veltīts gaidāmajam mācību gadam, un tā laikā notiks ziedojumu vākšana sporta līdzekļu nodrošināšanai bērniem, kuru vecāki ne vienmēr spēj atļauties nopirkt jaunākos sporta tērpus un apavus sporta nodarbību apmeklēšanai.

Turnīrā piedalīsies 14 komandas un tās cīnīsies par ceļojošo trofeju, uz kuras ir iemūžināti visu čempionu vārdi. Lai piedalītos sacensības, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pie organizatora Raimonda Rudzāta (tālrunis 26368545). Dalības turnīrā ir bez maksas, tomēr sacensību laikā būs iespēja ziedot “R.R. fondam”. Pilnīgi visi pasākuma dienā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti jauna apģērba iegādei “R.R. fonda” paspārnē esošajiem sākumskolas vecuma novadniekiem.

Tāpat pasākuma norises vietā būs arī “Toma Noma” ziedojumu telts, kurā cilvēki aicināti ziedot labā stāvoklī esošus lietotus apģērbus 7–10 gadus veciem bērniem, kā arī skolai nepieciešamās lietas: kancelejas preces, burtnīcas, somas.

Šovasar “R.R. fonda” organizēto pasākumu ietvaros Siguldā viesojušies Latvijas izlases basketbolisti Ojārs Siliņš un Artis Ate, sieviešu basketbola spilgtākā zvaigzne Anete Šteinberga, “Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans, kā arī vadošie Latvijas treneri: Artūrs Visockis-Rubenis un Kristaps Zeids. Šogad paredzēta vēl divu Latvijas basketbola personību viesošanās Siguldā, lai vadītu “R.R. fonda” atvērtos labdarības treniņus jauniešiem. Aicinām sekot līdzi informācijai!

“Koka bumba” turnīrs notiks jau septīto gadu pēc kārtas. Tas notiek katras vasaras pēdējā augusta svētdienā un ir veltīts vietējai Raiņa parka basketbolistu kopienai kā vasaras sezonas noslēguma pasākums, kurā tiek noskaidrota spēcīgākā komanda un kronēts vasaras vērtīgākais spēlētājs.

Informāciju sagatavoja:
nodibinājuma “R.R. fonds” komanda

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi