Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +15.9℃, R vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-24
29. augustā notiks Ulda Deisona piemiņas turnīrs šahā

Svētdien, 29. augustā, Siguldas pils paviljonā noritēs trešais skolotāja Ulda Deisona piemiņas ātrā šaha turnīrs. Uz sacensībām ir aicināti slavenā Latvijas Televīzijas diktora līdzgaitnieki, skolnieki un šahisti no Siguldas, Cēsu, Limbažu un Valmieras novadiem. Turnīra sākums plkst. 11.00.

Uldis Deisons ir dzimis 1932. gada 2. septembrī un devies mūžībā 2018. gada 18. septembrī. Paralēli ilggadējam darbam Siguldas 1. vidusskolā Uldis Deisons ir strādājis par žurnālistu un diktoru Latvijas Televīzijā un radio, ir veidojis raidījumus par šaha turnīru aktualitātēm, aicinot iepazīt šaha partiju pozīcijas un risināt šaha uzdevumus.

Šaha turnīru rīko Siguldas šaha klubs, to atbalsta Siguldas Attīstības aģentūra, Rīgas šaha federācija un Karšu izdevniecība Jāņa sēta.

Sacensības tiks rīkotas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

 

Informāciju sagatavoja:
Siguldas šaha kluba valdes loceklis

Visvaldis Gercāns

 

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi