×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-26
Sporta skolā darbu uzsāk viena no Latvijas labākajām badmintonistēm

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, Siguldas Sporta skolas Badmintona nodaļā darbu uzsākusi trenere Jekatrina Romanova, kura ir viena no Latvijas labākajām badmintonistēm. Pašlaik siguldietes Jekatrinas Romanovas vadībā uzsākta jauno sportistu grupu komplektēšana.  

Jekaterina Romanova ir vairākkārtēja Latvijas čempione, Latvijas izlases sastāvā startējusi Eiropas badmintona čempionātā. Pēc Siguldas pilsētas vidusskolas un Siguldas Sporta skolas absolvēšanas Jekaterina vairākus gadus spēlēja ārvalstīs – sākumā Francijas līgā, pēc tam Vācijas Bundeslīgas klubā “BC Hohenlimburg”.

Jekaterina Romanova ieguvusi treneres izglītību Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Piekrītot strādāt Siguldas Sporta skolā ar jaunajiem badmintonistiem, Jekaterina vēlas turpināt ilggadējās stiprās badmintona tradīcijas novadā. Sportistu grupā, kura septembrī uzsāks treniņus jaunās treneres vadībā, tiek uzņemti zēni un meitenes, kas dzimuši 2013.–2014. gadā.

Treniņi šai grupai notiks trīs reizes nedēļā Siguldas Sporta centra zālē un stadionā. Iesniegumu par iestāšanos Sporta skolas Badmintona nodaļā var iesniegt katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00 Sporta skolā, Gāles ielā 29, Siguldā. Tālrunis uzziņām: 29360283 (Karīna Putniņa).

 

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi