×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Elma, Menarda, Elna
Laika ziņas: Sigulda +9.1℃, D vējš 2.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-26
Septembrī notiks bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības

Septembrī sertificētu treneru vadībā notiks bezmaksas rollerslēpošanas apmācības. Nodarbības katru trešdienu vadīs pieredzējušie treneri Laura Lapiņa, Raivis Zīmelis un Kaspars Kārkliņš. Apmācību sākums plkst. 19.00, Siguldas Fischer slēpošanas centrā.

Dalībnieku skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847. Aicinām reģistrēšanos nodarbībām veikt Fischer slēpošanas centra darba laikā – darbdienās no plkst. 14.00 līdz 21.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Piedalīties nodarbībās aicināts ikviens interesents, kas sasniedzis 12 gadu vecumu.

Nodarbībās nepieciešamās rollerslēpes būs pieejamas bez maksas, savukārt rollerslēpju zābakus, ķiveres, nūjas, ceļu un elkoņu aizsargus būs iespējams iznomāt. Nomas inventāra cenrādis  pieejams šeit

Nodarbības tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

 

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi