×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-27
Bērnudārza “Ieviņa” pedagogi piedalās “Erasmus+” projekta aktivitātēs

Augustā Siguldas pirmsskolas izglītības iestādes “Ieviņa” skolotājas piedalījās “Erasmus+” projekta “Āra aktivitātes ilgtspējībai, inovācijām un panākumiem O.A.S.I.S.” skolotāju pieredzes apmaiņas mācību vizītē Tallinā, Igaunijā. Apmācību tēma tika veltīta matemātikas apgūšanai āra vidē. Projekta aktivitātēs iesaistītās valstis ir Latvija, Lietuva, Igaunija, Kipra un Bulgārija.

Tikšanās laikā tika izveidotas ciešas saites starp partnerinstitūcijām. Kursu laikā skolotājas ne vien ieguva pieredzi par izglītības sistēmu Igaunijā un mācību procesu organizēšanu Tallinas pirmsskolas izglītības iestādē “Arbu”, bet arī, prezentējot un piedaloties dažādās meistarklasēs, uzlaboja kompetenci un sniegumu angļu valodā un IKT jomā.

Vizītes laikā tika saplānotas arī turpmākās projekta aktivitātes, prezentēti Latvijas uzdevumi dabaszinātnēs āra vidē, kuri partneriem būs jāveic septembrī.

Visi partneri saņēma 1. metodisko materiālu, grāmatu “Matemātikas uzdevumi – izpētiet savu bērnudārzu”, ar visu valstu veiktajiem uzdevumiem matemātikas jomā. Grāmatu veidojuši Igaunijas partneri.

Apmācību pasākumiem ir liela nozīme arī komandas saliedētībai un detalizētai plānošanai. Šo apmācību izmantotā metodika bija novērošana un mācīšanās, darot un mainoties ar pieredzi. Visas aktivitātes bērniem notika āra mācību vidē ar plānotām vecumam atbilstošām nodarbībām, kuras tika integrētas mācību saturā.

Nākamā mobilitātes apmācību vizīte paredzēta septembra beigās Latvijā. Projekts turpināsies līdz 2022. gada augustam. Projektu finansē “Erasmus+”.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi