Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +15.9℃, R vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-30
Noticis skolotāja Ulda Deisona piemiņas turnīrs šahā

Svētdien, 29. augustā, Sigulda pils paviljonā pulcējās skolotāja un pazīstamā televīzijas diktora Ulda Deisona paziņas, līdzgaitnieki un šahisti no Vidzemes novadiem, lai piedalītos piemiņas šaha turnīrā. Uz sacensībām bija ieradušies gan agrāko laiku šaha spēles partneri no Siguldas, Allažiem, Limbažiem, Cēsīm, Valkas, Valmieras un Ērgļiem, gan arī pazīstamais televīzijas politisko notikumu komentētājs Rišards Labanovskis.

Turnīra divdesmit dalībnieki izspēlēja 7 spēļu kārtas. Noslēgumā 1. vietu izcīnīja reitingfavorīts Māris Koops ar 5,5 punktiem no 7 iespējamajiem punktiem. Arī 2. vietā ierindojās valcēnietis – Andim Strumpem 5 punkti, bet 3. vietu izcīnīja siguldietis Ivars Jēkabsons, kam arī 5 punkti, bet sliktāki papildrādītāji.

Pārējie Siguldas novada šahisti ieņēma šādas vietas: Visvaldis Gercāns – 6. (4,5 punkti), Uldis Deisons juniors – 10. (3,5 punkti), Rinalds Bērziņš – 11. (3 punkti), Aivars Bautris – 14. (3 punkti), un Boriss Muškejs – 15. (3 punkti).

Rezultāti skatāmi šeit

Šaha turnīru rīkoja Siguldas šaha klubs, to atbalstīja skolotāja Ulda Deisona dēls Uldis Deisons, Siguldas novada pašvaldība, Rīgas šaha federācija un Karšu izdevniecība Jāņa sēta.

 

Sacensības tika rīkotas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

 

Informāciju sagatavoja:

Siguldas šaha kluba valdes loceklis

Visvaldis Gercāns


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi