Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +16.7℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-30
Notiks virtuālās sacensības “S!-Skate 2021” un “S!-Velo 2021”

Septembrī aicinām Siguldas novada iedzīvotājus izaicināt sevi un piedalīties Fischer slēpošanas centra organizētās virtuālās sacensībās – skrituļslidošanā un rollerslēpošanā “S!-Skate 2021” un riteņbraukšanā “S!-Velo 2021”. Virtuālo sacensību mērķis ir krāt nobrauktos kilometrus un mudināt regulāri trenēties sev izvēlētajā sporta veidā, tā pilnveidojot tehniku un attīstot fizisko stāvokli.

Riteņbraukšanas virtuālā izaicinājuma “S!-Velo 2021” nolikums ir pieejams šeit.

Skrituļslidošanas un rollerslēpošanas virtuālā izaicinājuma “S!-Skate 2021” nolikums ir pieejams šeit.

Virtuālajiem izaicinājumiem reģistrācija tiešsaistē būs pieejama no pirmdienas, 30. augusta, plkst. 12.00, aizpildot anketu šeit.

Dalības maksa – 3,50 eiro ar Siguldas ID karti 10% atlaide.

Virtuālo izaicinājumu dalības maksā ir iekļauta arī lieliska iespēja apmeklēt vienu no diviem piedāvātajiem skrituļslidošanas un riteņbraukšanas koptreniņiem Fischer slēpošanas centrā.

Skrituļslidošanā koptreniņi kopā ar sporta kluba “Apex” trenerēm notiks 6. un 13. septembrī:

  • plkst. 17.30 – bērniem līdz 12 gadiem;
  • plkst. 18.30 – jauniešiem no 13 līdz 17 gadiem;
  • plkst. 20.00 – pieaugušajiem no 18 gadiem.

Riteņbraukšanā koptreniņi notiks 11. un 18. septembrī plkst. 10.00. Koptreniņi notiks kopā ar riteņbraukšanas treneri Eduardu Rēnu. Vietu skaits koptreniņu grupās ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties savlaicīgi Fischer slēpošanas centrā, zvanot pa tālruni 29118847 vai sūtot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv.

Visi virtuālo sacensību dalībnieki saņems piemiņas velti par dalību sacensībās un piedalīsies loterijā, savukārt lielāko kilometru īpašnieki katrā vecuma grupā saņems balvas no sacensību atbalstītājiem.

 

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi