×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-08-30
Notiks “S!-Velo 2021” riteņbraukšanas sacensību otrais un noslēdzošais posms

Ceturtdien, 2. septembrī, no plkst. 18.00 līdz 19.30 Fischer slēpošanas centrā tiks dots starts “S!-Velo 2021” sacensību otrajam un noslēdzošajam posmam. “S!-Velo 2021” ģimeniskākās riteņbraukšanas sacensības, pulcējot mazus un lielus riteņbraucējus, notiks jau septīto gadu. Šajā sacensību posmā tiks noskaidrots, kurš ir “Veloprofs”, kurš “Pedāļu pavēlnieks“ un kurš “Ašais zobrats”.

Arī sacensību otrajā posmā tiek aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis riteņbraukšanas iemaņas. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 22 grupās un veicamās distances būs no 400 metriem līdz pat 16 kilometriem, atkarībā no sportotāju vecuma un fiziskās sagatavotības.

Otrajā sacensību posmā plānots brīvais starts. Mazākie SV Vikingu dipu dapu dalībnieki startēs no plkst. 18.00 līdz 18.20 un veiks 400 metru distanci. Pārējie grupu dalībnieki varēs startēt no plkst. 18.30 līdz 19.30 un veiks savas vecuma grupas atbilstošo garuma distanci.

Sacensību nolikums ir pieejams šeit.

Reģistrācija un apmaksa sacensību otrajam posmam pieejama šeit.

Sacensību seriālu “S!-Velo 2021” organizē SIA “Siguldas Sporta serviss” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.

 

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi