×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 8. decembris
Šodien sveicam: Gunārs, Vladimirs, Gunis
Laika ziņas: Sigulda +0.1℃, DR vējš 5.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-02
Jaunajā mācību gadā turpināsies veloapmācība skolēniem

Gan aizvadītajā mācību gadā, gan vasaras brīvlaikā Siguldas novada Pašvaldības policija kopumā 48 reizes tikās ar skolēniem. Katru reizi četru nodarbību ciklā bērni apguva velosipēda uzbūvi, velosipēda drošu vadīšanu, ceļu satiksmes noteikumus, kā arī mācījās ceļa zīmju nozīmi un krustojumu pareizu šķērsošanu. Sekmīgi nokārtojot velosipēda vadītāja kvalifikācijas eksāmenu, līdz šim velosipēda vadītāja apliecību saņēmuši 316 skolēni.

Siguldas novada Pašvaldības policija jaunajā mācību gadā turpinās rīkot veloapmācību skolēniem, lai viņiem būtu iespēja apgūt ceļu satiksmes noteikumus un drošas braukšanas pamatprincipus, piedaloties ceļu satiksmē ar velosipēdu.

Pašvaldības policija aicina novada skolu, tostarp Mālpils, Krimuldas un Inčukalna skolu, 4. klašu skolotājus pieteikt savas klases skolēnus veloapmācībai, rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67972008.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi