×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +28.1℃, DA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-06
No 10. septembra “Siguldas devonā” varēs aplūkot Dinas Ābeles darbu izstādi

Viens no četriem kultūras centra “Siguldas devons” 4. sezonas atklāšanas notikumiem ir Dinas Ābeles izstāde “Plūduma pieskāriens”. Krāsa, vārds un nepārvarams plūdums, kura straumē ierauti visi vienā telpā. Plūdums, kas apņem un aiznes tālāk. Dinas Ābeles izstāde “Plūduma pieskāriens” apskatāmas krāsainas un abstraktas gleznas, kuras papildinātas ar faktūru un kausēta stikla elementiem, kā arī mākslinieces sarakstītām haikām. Izstāde kultūras un mākslas telpā “Siguldas devons” būs apskatāma no 10. septembra līdz 9. oktobrim.

Dina Ābele stāsta, ka mākslas darbiem ļoti svarīgi ir to nosaukumi, kuri skatītāju ieved dziļākā intuitīvā un filozofiskā skatījumā un aicina uz sarunu ar sevi.

Māksliniece Dina Ābele ir beigusi grafikas katedru un ir Latvijas Mākslas akadēmijas zīmēšanas katedras asociētā profesore. Izstādēs piedalās no 1991. gada. Darbi ir piedalījušies daudzās izstādēs gan Latvijā, gan ārzemēs.

Izstāde “Plūduma pieskāriens” kultūras centrā “Siguldas devons” būs apskatāma līdz 9. oktobrim, darba dienās no plkst. 11.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Ieeja izstādē bez maksas.

 

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi