Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -6.6℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-06
Šajā nedēļas nogalē Siguldā notiks Latvijas šaha čempionāta atlases turnīrs

No 10. līdz 12. septembrim Siguldā, viesnīcas “Hotel Sigulda” konferenču zālē, notiks Latvijas 2021. gada šaha čempionāta Vidzemes reģionālās atlases turnīrs. Tā laikā tiks noskaidroti šahisti, kas iekļūs Latvijas čempionāta finālā, kas sāksies jau 17. septembrī.

Turnīra atlases sākums ir piektdien, 10. septembrī, plkst. 17.50, kad tiks spēlēta turnīra 1. kārta, savukārt sestdien un svētdien paredzētas pa 3 spēļu kārtām, sākot spēles plkst. 11.00 no rīta. Sacensības notiks 7 kārtās ar apdomas laiku 40 minūtes uz partiju, pieskaitot 15 sekundes par katru gājienu.

Turnīrā var piedalīties šahisti, kuriem ir vismaz 2. sporta klase. Dalībnieku saraksts apskatāms šeit.

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems naudas balvas, paredzētas arī speciālbalvas. Dalības maksa turnīrā ir 10 eiro, bet Siguldas ID karšu īpašniekiem – 5 eiro.

Pasākumu sadarbībā ar Latvijas šaha federāciju rīko Siguldas šaha klubs, un to atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

Sacensības tiek rīkotas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

 

Informāciju sagatavoja:

Siguldas šaha kluba valdes loceklis
Visvaldis Gercāns

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi