Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +16.7℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-08
Siguldas Sporta centrā notiks Latvijas čempionāts akvatlonā

Svētdien, 12. septembrī, Siguldas Sporta centrā norisināsies Siguldas Akvatlons. Šis būs jau ceturtais gads, kad tiek organizētas šīs sacensības, taču šogad tās notiks jaunā statusā – Latvijas čempionāts akvatlonā. Sacensības sāksies plkst. 11.00, toties dalībnieku ierašanās un reģistrācija būs iespējama no plkst. 9.30.

Sacensības norisināsies vairākās grupās un dažādās distancēs. Lai piedalītos sacensībās, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, to iespējams veikt tiešsaistē vietnē triatlons.lv vai sportlat.lv. Pirms pieteikšanās dalībnieki aicināti iepazīsties ar sacensību nolikumu, kas lasāms šeit.

Dalības maksa – 6–15 eiro.

Sacensības norisinās ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi