×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Elma, Menarda, Elna
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, DR vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-08
24. septembrī Siguldā notiks Latvijas Orientēšanās nakts

Eiropas Sporta nedēļas laikā 24. septembrī notiks Latvijas Orientēšanās nakts 14 pilsētās. Viena no tām ir Sigulda ar sākumpunktu Siguldas Valsts ģimnāzijā (Ata Kronvalda iela 7). Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām, kas organizētas saskaņā ar Latvijas Orientēšanās federācijas apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem.

Sacensībās varēs piedalīties komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā dažādās grupās – “OPEN”, “Sievietes”, “Ģimenes” un “Veterāni”, kur katrā komandā obligāti jāpiedalās vismaz vienam pieaugušajam (dalībniekam vecumā 18+). Dalība pasākumā ir bez maksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties, pieteikšanās norisinās līdz 20. septembrim tiešsaistē tīmekļa vietnē www.rogaining.lv.

Katrai komandai, kura pieteikusi dalību, tiks piešķirta viena karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla, un būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt Qrenteerings mobilo lietotne, jo atzīmēšanās kontrolpunktos notiks, nolasot QR kodus. Lietotne pieejama Google Play un Apple App Store. Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, to varēs izdarīt arī uz vietas sacensību centrā. Reģistrējoties uz e-pasta adresi tiks aizsūtīta vēstule ar kodiem, kurus lietotnē varēs ievadīt, sākot no 23. septembra 12.00.

Reģistrācija un karšu saņemšana 24. septembrī sāksies no plkst. 18.30 Siguldas Valsts ģimnāzijā. Kopīgs starts būs plkst. 20.00 un finišs 23.00. Labākie katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit.

Atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai Latvijā dalībnieki ir aicināti ievērot distancēšanos. Sacensību dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Īpaša uzmanība jāpievērš atstarotāju un kabatas lukturīšu esamībai, jo sacensības notiek diennakts tumšajā laikā.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību Jāņa sēta un Latvijas Sporta federācijas padomi. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus+ projekta Eiropas Sporta nedēļa un valsts budžeta līdzekļiem. Sacensības norisinās ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi