Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda -2.7℃, Z vējš 5.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-08
Krimuldas Sporta centra trenažieru zāles darba laiks septembrī

Krimuldas Sporta centra administrācija informē, ka treniņi tiek organizēti darbdienās ar divu stundu intervēlu no plkst. 9.00 līdz 19.00. Tāpat atgādina par nepieciešamību pieteikt treniņnodarbību laiku.

Pirms došanās uz trenažieru zāli, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 26161322 un piesakot konkrētu apmeklējuma dienu un laiku. Ierasties uz treniņu var 5 minūtes pirms sava pieteiktā treniņa laika, lai izmantotu ģērbtuvi un veiktu maksu par konkrēto apmeklējumu. Viena treniņa ilgums var būt līdz 90 minūtēm.

Lai nodrošinātu epidemioloģiski drošus apstākļus, treniņi tiek organizēti darbdienās ar divu stundu intervālu no plkst. 9.00 līdz 19.00. Vienā pieraksta laikā trenēties var divas personas vai vienas mājsaimniecības locekļi.

Norēķināšanās par pakalpojumu iespējama tikai skaidrā naudā vai ar abonementu.

Viena apmeklējuma cena pieaugušajiem ir 2 eiro, skolēniem un studentiem – 1 eiro, bet abonementa cena, kurā iekļautas 5 apmeklējuma reizes, ir 8 eiro pieaugušajiem, skolēniem un studentiem – 4 eiro.

 

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi