Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -6.6℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-09
Oktobrī peldsezonu atklās Krimuldas vidusskolas peldbaseins

No 1. oktobra līdz pat peldsezonai atklātos ūdeņos sezonu atklās nesen renovētais Krimuldas vidusskolas peldbaseins. Peldbaseinā var apgūt peldēt prasmes grupās un individuāli, kā arī sniedz sporta un relaksācijas iespējas skolēniem un ikvienam aktīvā dzīvesveida piekritējam. Šobrīd jau atvērta pieteikšanās peldēšanas nodarbībām.

Lai apmeklētu peldbaseinu publiskajam apmeklējumam, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 26161322.

Peldbaseins publiskajam apmeklējumam atvērts darbdienās no plkst. 17.00 līdz 22.00, bet brīvdienās – no plkst. 9.00 līdz 22.00.

Krimuldas vidusskolas peldbaseina pakalpojumu cenrādis apskatāms šeit.

Baseina apmeklētāji aicināti ievērot epidemioloģiskos drošības pasākumus.

 

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi