Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +8.5℃, DR vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-10
Siguldā notiks Latvijas skolu orientēšanās kauss

Siguldas novada skolas ir aicinātas piedalīties ikgadējās skolēnu orientēšanās sacensībās “Latvijas skolu orientēšanās kauss 2021”. Šogad sacensības norisināsies 29. septembrī Siguldas Svētku laukumā, no kurienes paveras panorāmas skats pāri Gaujas senielejai.

Lai piedalītos sacensībās, skolu jāpārstāv vienai komandai, kurā jābūt vismaz 3 skolēniem, no kuriem vienai – meitenei. Dalībnieku skaits grupā nav ierobežots. Tāpat ikviena reģistrētā komanda piedalās kvalifikācijas skrējienos, savukārt pēc tam 12 labākie dalībnieki no katras grupas piedalās pusfināla skrējienos, bet 6  labākie no pusfināla dalībniekiem tiksies arī fināla skrējienos. 

Dalība sacensībās ir bez maksas. Skolu (novadu un pilsētu vispārizglītojošoās skolas, kā arī profesionālās vidusskolas) komandas dalību var reģistrēt tiešsaistē, apmeklējot Skolu kausa tīmekļa vietni. Reģistrācija notiek līdz 22. septembrim.

Sacensību nolikums un plašāka informācija apskatāma šeit.

Sacensības organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi