Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +5.4℃, A vējš 1.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-14
Noslēdzies Vidzemes atlases šaha turnīrs

Jau tradicionāli viesnīcā “Hotel Sigulda” notika Latvijas šaha čempionāta Vidzemes atlases turnīrs. Šogad, lai cīnītos par dalību finālā, Siguldas turnīrā pulcējās neierasti liels dalībnieku skaits – 30.

Apmēram puse no dalībniekiem bija jaunāki par 18 gadiem un, sacenšoties ar pieredzējušajiem turnīra dalībniekiem, varēja gūt labu spēļu praksi. Tradicionālajās sacensībās pirmo reizi piedalījās Siguldas Valsts ģimnāzijas šaha pulciņa dalībnieki Miks Tomass Hižņikovs un Patriks Ivulāns, treneres Sandras Harlinskas vadībā, kuri guva 18. un 29. vietu.

Cīņa par trim vietām, kas garantēja iekļūšanu valsts galvenajā turnīrā, bija patiesi spraiga. Pirmo trīs vietu ieguvēji sacensību finišā ieguva vienādu punktu skaitu – 5,5 punktus no 7 iespējamajiem. Šogad vietu čempionāta finālā, kas notiks 17. septembrī, izcīnīja 2 rīdzinieki un jūrmalnieks.

Sacensību rezultāti apskatāmi šeit.

Sacensības tika rīkotas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Visi dalībnieki reģistrācijas laikā uzrādīja sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai apliecinājumu par negatīvu Covid-19 testu.

Sacensības rīko Siguldas šaha klubs un atbalsta Siguldas novada pašvaldība, Karšu izdevniecība Jāņa sēta un Rīgas šaha federācija.

 

Informāciju sagatavoja:
Visvaldis Gercāns,
Galvenais tiesnesis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi