Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda +7.1℃, Z vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-14
23. septembrī Siguldas novada bibliotēkā atklās gleznu izstādi “Sarunas”

23. septembrī no plkst. 17.00 līdz 18.00 Siguldas novada bibliotēkā notiks mākslinieces Daigas Krūzes gleznu izstādes “Sarunas” atvēršana. Izstādē būs skatāmas gleznas, kas tapušas galvenokārt 2020. un 2021. gadā. Dabas uztveršana un  saklausīšana ir pirmais impulss, kas iespaidojis autores pēdējā laika darbus. Tālāk ir brīva ļaušanās gleznošanas procesam, iepriekš neizplānojot darbības gaitu un sižetu.

Māksliniece Daiga Krūze izstādi “Sarunas” raksturo kā sarunu starp dabu, apkārt notiekošo un krāsām. Tā ir saruna, no kuras rodas iedvesma tikpat atraktīvi gleznot.

Māksliniece Daiga Krūze ir laikmetīgās glezniecības pārstāve un tiek uzskatīta par vienu no spilgtākajām latviešu jaunās paaudzes māksliniecēm. 2004. gadā Daiga Krūze absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļas maģistrantūru. Daiga Krūze aktīvi piedalās izstādēs Latvijā un ārvalstīs, ir sarīkojusi vairāk kā 20 personālizstādes. Par savu radošo darbu Daiga Krūze saņēmusi arī vairākus apbalvojumus un 2011. gadā tika nominēta Honkongā un Londonā dibinātajai Eiropas Mākslas balvai.

Daigas Krūzes izstāde “Sarunas” Siguldas novada bibliotēkā būs skatāma no 23. septembra līdz 30. oktobrim.

 

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi