×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona, Česlavs
Laika ziņas: Sigulda +0.4℃, DR vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-20
Mores pamatskola īstenos projektu “Sportiskā nedēļa KOPĀ!”

Mores pamatskola, piedaloties Latvijas Sporta federāciju padomes izsludinātā projektu konkursā “Eiropas Sporta nedēļa”, ir guvusi iespēju īstenot projektu “Sportiskā nedēļa KOPĀ!”. Projekta aktivitātēs norisināsies no 23. līdz 30. septembrim un to laikā Mores pamatskolas audzēkņi piedalīsies dažādās izzinošās un sportiskās aktivitātēs. Tāpat nodarbībās ir aicināti piedalīties arī vietējās Mores kopienas iedzīvotāji, tostarp seniori.

Sportiskā nedēļa tiks aizsākta 23. septembrī plkst. 10.00 ar ziemeļu divcīņas un tramplīnlēkšanas treneres Margaritas Sokolovas meistarklasi un demonstrējumiem. Savukārt 24. septembrī no plkst. 13.00 ikviens interesents kopā ar treneri Oļegu Voroņinu varēs iepazīt regbija spēli. Pēc dalības izzinošās meistarklasēs, 26. septembrī dalībnieki būs aicināti doties ģimeņu velobraucienā, kas vedīs pa Mores pagasta teritoriju, bet 28. septembrī – pārgājienā “Izzini Latvijas dabu”. Savukārt sporta nedēļas noslēdzošā aktivitāte notiks Mores pamatskolas sporta laukumā, kur Sporta dienā pulcēsies gan lieli, gan mazi.

Projekta “Sportiskā nedēļa KOPĀ!” aktivitātes tiek līdzfinansētas no Eiropas Savienības Erasmus+ projekta “Eiropas Sporta nedēļa” līdzekļiem.

“Eiropas Sporta nedēļa” Latvijā un visā Eiropā notiks sesto gadu. 2021. gadā tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim. Tās mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem. Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, kas apvieno 46 valstis un ko Latvijā īsteno Latvijas Sporta federācijas padome.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi