×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-21
“Kafijas garāžā” apskatāma izstāde “silTUms klātESošs”

Izstāde “silTUms klātESošs” ir Mikus un Rotas Rotavotu kopdarbs, kurā ar Rotas roku rakstīti dzejoļi no Mikus dzejas krājuma ‘’silTUms klātESošs’’ ieņem lapas un piepilda telpu. Vārdi iemājo arī balsī latviešu, krievu un angļu mēlē, kas ir pavadījums noskaņai un atklāsmei, ka dzeja ir klātesoša gan kā iekšējs pārdzīvojums, kas reizēm ar vētras, reizēm saules spēku ienāk telpā iz cilvēka bezgalīgajām dzīlēm, gan kā, iz kāda dzīlēm nācis, ārējs mudinātājs apturēt laiku, lai ieklausoties, ielūkojoties vārdos un tēlos, ko tie nes, varētu sastapt paši sevi.

Izstāde apskatāma “Kafijas Garāžā” Krišjāņa Valdemāra ielas 3A iekšpagalmā. Darba laiks no trešdienas līdz svētdienai ir no plkst. 10.00 līdz 19.00. Izstāde aplūkojama līdz 9. oktobrim.

Izstāde tapusi ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi