×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-22
Siguldas novada bibliotēkā atklāta Daigas Krūzes gleznu izstāde “Sarunas”

Siguldas novada bibliotēkā ar sarunām par mākslu, gleznošanas un dabas mijiedarbības procesiem notikusi mākslinieces Daigas Krūzes gleznu izstādes “Sarunas” atvēršana. Izstādē ir skatāmas gleznas, kas galvenokārt tapušas 2020. un 2021. gadā. Gleznu ciklam “Tirkīza diena” un “Zied ievas Siguldā” māksliniece iedvesmu guvusi Siguldas ainavā.​ Dabas uztveršana un saklausīšana ir pirmais impulss, kas iespaidojis autores pēdējā laika darbus. Tālāk ir brīva ļaušanās gleznošanas procesam, iepriekš neizplānojot darbības gaitu un sižetu.

 

Māksliniece Daiga Krūze izstādi “Sarunas” raksturo kā sarunu starp dabu, apkārt notiekošo un krāsām. Tā ir saruna, no kuras rodas iedvesma tikpat atraktīvi gleznot.

Māksliniece Daiga Krūze ir laikmetīgās glezniecības pārstāve un tiek uzskatīta par vienu no spilgtākajām latviešu jaunās paaudzes māksliniecēm. 2004. gadā Daiga Krūze absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļas maģistrantūru. Daiga Krūze aktīvi piedalās izstādēs Latvijā un ārvalstīs, ir sarīkojusi vairāk kā 20 personālizstādes. Par savu radošo darbu Daiga Krūze saņēmusi arī vairākus apbalvojumus un 2011. gadā tika nominēta Honkongā un Londonā dibinātajai Eiropas Mākslas balvai.

Daigas Krūzes izstāde “Sarunas” Siguldas novada bibliotēkā būs skatāma līdz 30. oktobrim.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi