Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-23
Oktobrī turpināsies bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības

Arī oktobrī turpināsies bezmaksas nodarbības rollerslēpošanā, kuras noritēs sertificētu treneru vadībā. Šobrīd ir plānotas divas nodarbības – 6. un 13. oktobrī Fischer slēpošanas centrā, tās vadīs pieredzējušie treneri  Laura Lapiņa, Raivis Zīmelis un Kaspars Kārkliņš.

Dalībnieku skaits nodarbībās ir ierobežots, tādēļ nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847. Aicinām reģistrēšanos nodarbībām veikt Fischer slēpošanas centra darba laikā – darbdienās no plkst. 14.00 līdz 21.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Piedalīties nodarbībās aicināts ikviens interesents, kas sasniedzis 12 gadu vecumu.

Nodarbībās nepieciešamās rollerslēpes būs pieejamas bez maksas, savukārt rollerslēpju zābakus, ķiveres, nūjas, ceļu un elkoņu aizsargus būs iespējams iznomāt. Nomas inventāra cenrādis pieejams šeit.

Plānots, ka nodarbības turpināsies visu oktobri, taču tas atkarīgs no laikapstākļiem. Iedzīvotāji ir aicināti sekot līdzi aktuālajai informācijai, kas tiks publicēta Siguldas Sporta centra tīmekļa vietnē vai Facebook lapā.

Nodarbības tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi