Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda -2.7℃, Z vējš 5.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-23
Aicina iesniegt pieteikumu finansējumam sporta pasākumu organizēšanai

Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde aicina biedrības un nodibinājumus līdz 15. oktobrim iesniegt pieteikumu finansējumam sporta pasākumu organizēšanai 2022. gadā. Pieteikums iesniedzams saskaņā ar noteikumu Nr. 4/2017 “Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā” IV nodaļu, kas nosaka pašvaldības finansējuma attiecināmās un neattiecinās izmaksas, kā arī citus nosacījumus.

Lai nodrošinātu Siguldas novada sporta nozares statistikas datu uzskaiti, aicinām Siguldas novada sporta organizācijas – gan Siguldas novadā reģistrētās, gan tās, kuras aktīvi darbojas Siguldas novadā, – līdz 15. oktobrim iesniegt Sporta pārvaldei statistikas datu aptaujas tabulu.

Lai apzinātu jaunā novada sportistus, kuri ir Latvijas izlases dalībnieki vai kandidāti gan jauniešu/junioru, gan pieaugušo grupās, Sporta pārvalde aicina aizpildīt arī individuālā sportista anketu un iesniegt Sporta pārvaldē līdz 15. oktobrim.

Pašvaldības iekšējie noteikumi pieejami šeit, sporta pasākumu finansējuma pieteikuma veidlapa šeit, sporta organizāciju statistikas datu aptaujas tabula šeit un individuālā sportista anketa šeit vai Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvaldē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi