Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda -2.7℃, Z vējš 5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-24
Nedēļas nogalē notiks Latvijas čempionāta 3. posms rollerslēpošanā

Šajā nedēļas nogalē, 26. septembrī, Fischer slēpošanas centrā Siguldā norisināsies šīs sezonas 3. posms Latvijas čempionāta rollerslēpošanā, kurā piedalīsies nupat pasaules čempionātā un arī pasaules kausa kopvērtējumā panākumus guvušie Latvijas izlases dalībnieki. Ikviens aicināts apmeklēt sacensības un atbalstīt siguldieti Raineru Paegli, kurš arī startēs šajā sacensību posmā.

Noslēdzošajā posmā ir paredzēts komandu sprints un pagājušajā gadā ieviestais jauninājums – duatlons. Jau pagājušajā gadā duatlons, kas papildus rollerslēpošanai ietver arī skriešanu, ieviesa korekcijas godalgoto vietu ieguvēju sarakstā dažās grupās, tādējādi padarot sacensības intriģējošākas. Duatlonam šoreiz būs divi atsevišķi starti – krosam un rollerslēpošanai, izpaliekot inventāra maiņas zonai.

Tāpat šajā posmā slēpotājiem paredzētas arī komandu sacensības. Ja ziemā tās ir stafetes vai komandu sprints, tad vasarā – tikai komandu sprints, kur katrā komandā ir divi dalībnieki, kas uz maiņām veic sprinta apli 3 reizes. Rollerslēpošanā ierasts, ka komandu sprints notiek brīvajā stilā.

Sacensību laikā no plkst. 11.00 līdz 12.00 būs ierobežota satiksme uz ceļa no Fischer slēpošanas centra līdz mājām “Strēlnieki”. 

Sacensības noris ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi