×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-24
Siguldas Sporta centra grupu nodarbības oktobrī

Siguldas Sporta centrs aicina oktobri pavadīt aktīvi un iesaistīties grupu nodarbībās, kas norirēs gan Siguldas Sporta centra iekštelpās, gan ārpus tām. Grupu nodarbību apmeklētāji, sākot ar 1. oktobri, aicināti reģistrēties nodarbībām, izmantojot mobilo aplikāciju “Bookla”.

Uzsākot jauno rudens sezonu, Siguldas Sporta centrs apmeklētājiem piedāvās TRX un Body Bike nodarbības. TRX nodarbības notiks katru pirmdienu un trešdienu plkst. 18.30, savukārt Body Bike nodarbības pie treneres Anitas Baumanes – pirmdienās un trešdienās plkst. 17.30 un 19.30.

Pilates nodarbības treneres Fanijas Šitcas vadībā notiks iekštelpās rīta grupās pirmdienās un piektdienās plkst. 8.00 un vakara grupās otrdienās un ceturtdienās plkst. 18.30.

Peldbaseinā papildus jau esošajām Ūdens aerobikas grupām, varēs apmeklē arī Ūdens aerobiku sestdienās plkst. 13.00 pie treneres Diānas Treijas. Sākot ar 5. oktobri, Aerobikas nodarbības pie treneres Anitas Baumanes notiks Siguldas sporta centra iekštelpās, skrejceliņā, otrdienās un ceturtdienās plkst. 18.30. Papildus āra nodarbību grafikam tiek organizēta arī Veselības vingrošana plkst. 9.00 kopā ar treneri Faniju Šitcu.

Plašāks grupu nodarbību grafiks oktobrim pieejams šeit

Grupu nodarbībām iekštelpās cena ir 9 eiro, savukārt grupu nodarbībām ārtelpās – 8 eiro. Visām grupu nodarbībām arSiguldas ID karti tiek piešķirta 10% atlaide.

Jebkurš Siguldas Sporta centra apmeklējums, izmantojot mobilo aplikāciju “Bookla”, ir iepriekš jāpiesaka: Grupu nodarbībām, Spēka zālei un Ūdens atrakciju parka apmeklējumam. Apmeklējuma rezervāciju ir iespējams veikt arī caur Siguldas Sporta centra tīmekļa vietnē. Savukārt peldbaseina apmeklējumu var pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

Nodarbību organizatori lūdz apmeklētājus veikt pierakstu uz grupu nodarbībām savlaicīgi, līdz iepriekšējās dienas plkst. 22.00, lai treneri varētu sagatavoties nodarbībai. 

Visus piedāvātos pakalpojumus iekštelpās var apmeklēt personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikātu (digitālo Covid-19 sertifikātu).

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi