×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-27
Atvērta Ainas Ertes piemiņas izstāde

Sestdien, 25. septembrī, Siguldas pagasta Kultūras namā norisinājās Ainas Ertes piemiņas izstādes “Kā saulīte rotājās…” atvēršana. Izstāde atklāšanā piedalījās daiļamatnieces radinieki, darba kolēģi un laika biedri, kas dalījās atmiņās par Ainu kā personību un viņas mīlestību pret darbu.

Spilgtākais atmiņu stāsts no Tautas lietišķās mākslas studijas “Vīgrieze” dalībniecēm bija par speciāla auduma meklēšanu, lai daiļamatu meistare varētu realizēt savu ieceri, šis audums tika meklēts trīs gadus, līdz tika atrasts un atvests no Portugāles.

Aina Erte dzimusi 1942. gada 23. septembrī. Aina Erte bija Tautas lietišķās mākslas studijas “Vīgrieze” daiļamatu meistare, kas 2022. gada 23. septembrī būtu atzīmējusi 80 gadu jubileju un 50 darbības sezonu tautas lietišķās mākslas studijā.

Izstāde apskatāma līdz 17. oktobrim Siguldas pagasta Kultūras nama darba laikā.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi