×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-29
Sestdien “Siguldas devonā” uzstāsies jauniešu deju kolektīvs “Vizbulīte”

Sestdien, 2. oktobrī, plkst. 18.00 uz kultūras centra “Siguldas devons” skatuves kāps jauniešu deju kolektīvs “Vizbulīte”, piedāvājot apmeklētājiem koncertu “Un tad apstājās laiks...”.

Ik rudeni siguldiešus priecē “Vizbulītes” koncerts, kurā daži dejotāji ir īpaši. Arī šoreiz koncertā būs 9 galvenie dejotāji – tie, kuri ir aizdejojuši līdz 12. klasei un tāpēc atvadās no sava deju kolektīva. Nav noslēpums, ka šādā reizē gribētos izdejot visas 12 gadu garumā iepazītās dejas, bet tad koncerts būtu vismaz trīsdaļīgs, tāpēc 2. oktobra koncertu “Un tad apstājās laiks...” veidos 9 īpašo vizbulīšu mīļākās dejas.

Laiks apstājās arī 2020. gada 12. martā Covid-19 pandēmijas dēļ, bet vai tā spēja apstādināt arī dejotājus? Atbildi uz šo jautājumu būs iespējams rast koncertā!

Koncerts norisināsies 2 daļās.

Ieeja koncertā apmeklētājiem, kuri varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu. Atgādinām, ka uz pasākumu jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Biļetes uz jubilejas koncertu var iegādāties kultūras centra “Siguldas devons” biļešu kasē. Cena – 2,50 eiro, arSiguldas ID karti – 2 eiro.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi