×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-09-29
Aicina piedalīties orientēšanās sacensībās “Siguldas rudens”

Sestdien, 2. oktobrī, norisināsies biedrības “A2” organizētās orientēšanās sacensības “Siguldas rudens”. Šogad tās notiks jau 49. reizi un, kā ierasts, ir noslēdzošais Latvijas kausa sezonas posms. Šoreiz sacensību starts tiks dots plkst. 12.00 Krimuldas pagastā, netālu no Krimuldas baznīcas, orientēšanās notiks, izmantojot karti, kuras maršrutā orientieristi pēdējo reizi devušies 1998. gadā.

“Siguldas rudens” ir vienas no retajām orientēšanās sacensībām Latvijā, kas notiek ar kopējo startu, kas sportistiem prasa lielu koncentrēšanos, taktisko cīņu un labu fizisko sagatavotību. Ierasts, ka sacensībās pulcējās teju 350 dalībnieku.

Lai piedalītos sacensībās nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, ko iespējams veikt līdz 30. septembrim elektroniski šeit. Pirms reģistrēšanās dalībnieki ir aicināti iepazīsties ar sacensību nolikumu.

Dalības maksa – 2–15 eiro, uzrādotSiguldas ID karti 10% atlaide.

Sacensību aizsācēji ir Maruta un Māris Mitrevici, bet kopš 2012. gada tās rīko biedrība “A2”. Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi