×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-01
Oktobrī sāksies jaunas bezmaksas sporta nodarbības

Eiropas Savienības projekta “Esi vesels Siguldas novadā” ietvaros no oktobra līdz decembrim Siguldas novada iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties bezmaksas sporta nodarbībās Siguldas Sporta centrā, Allažos, Morē un Jūdažos. Šajā ciklā Siguldā tiks piedāvātas nūjošanas nodarbības, kas notiks 6. un 29. oktobrī, 3. un 17. novembrī, 8. un 22. decembrī.

Citviet novadā būs iespēja apmeklēt divu veidu nodarbības. “Verve” nodarbības notiks 27.  novembrī un 18. decembrī plkst. 8.30 Allažu Sporta centrā, plkst. 10.00 Jūdažu Sabiedriskajā centrā, plkst. 11.30 Mores Tautas namā. Savukārt ciguna nodarbības notiks 6. novembrī un 4. decembrī plkst. 8.30 Allažu Sporta centrā, plkst. 10.00 Jūdažu Sabiedriskajā centrā, plkst. 11.30 Mores Tautas namā.

Peldēšanas nodarbības skolēniem notiks katru otrdienu plkst. 19.00 pie treneres Daigas Jankauskas un katru sestdienu plkst. 12.00 pie treneres Anitas Veides. Nodarbības varēs apmeklēt visi Siguldas novada vispārizglītojošo iestāžu audzēkņi ar sadarbspējīgu vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikātu (digitālais Covid-19 sertifikāts) vai negatīvu Covid-19 testu, kas tiek veikts, lai apmeklētu vispārizglītojošās mācību iestādes.

Sporta nodarbības cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem notiks Spēka zālē 15. un 29. oktobrī, 12. un 26. novembrī, 10. un 21. decembrī plkst. 10.00 un peldbaseinā 9. un 23. oktobrī, 6. un 20. novembrī, 4. un 18. decembrī plkst. 10.00.

Vietu skaits visās nodarbībās ir ierobežots. Lai apmeklētu nodarbības, ir jāveic iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860, bet pieteikšanās nodarbībām cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem tiek organizēta sadarbībā ar biedrību “Cerību spārni”, zvanot uz tālruņa numuru 26879835 (Marika) vai 29226327 (Marita).

Piedaloties nodarbības iekštelpās ir nepieciešams uzrādīt Covid-19 sertifikātu un personas apliecinošs dokumentu (pase vai ID karte).

Nodarbības tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi