×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-05
Piektdien notiks peldēšanas sacensības “S!-Peld 2021” pieaugušajiem un bērniem

Piektdien, 8. oktobrī, Siguldas Sporta centra lielajā peldbaseinā plkst. 16.30 norisināsies peldēšanas sacensības “S!-Peld 2021” gan maziem, gan lieliem peldētājiem. Šajās sacensībās tiks noskaidroti ātrākie peldētāji Siguldas novadā un uzaicināto sportistu vidū.

Peldēšanas sacensībās aicināts piedalīties ikviens peldēšanas entuziasts, sākot no 7 gadu vecuma, kurš ir apguvis peldēšanas prasmes. Sacensībās dalībnieki startē individuālā ieskaitē 3 vecuma grupās: 2007. gadā dzimušie un vecāki, 2008.–2009. gadā dzimušie un 2010.–2014. gadā dzimušie.

Viens dalībnieks var piedalīties ne vairāk kā divās disciplīnās. Dalībnieki peld 100 metru brasā, 100 metru brīvajā stilā, 100 metru uz muguras un 100 metru kompleksā.

Dalības maksa par distanci ir 3 eiro vai par divām distancēm – 5 eiro.Siguldas ID karšu īpašniekiem dalībai sacensībās tiek piešķirta 10% atlaide.

Lai piedalītos, nepieciešama reģistrēšanās, kas notiek elektroniski, aizpildot anketu šeit. Dalībnieki pirms pieteikšanās ir aicināti iepazīties ar sacensību nolikums, kas pieejams šeit

Sacensību “S!-Peld 2021” pirmo trīs vietu ieguvējus individuāli apbalvos ar sacensību medaļām un diplomiem pēc sacensību dienas. Visi dalībnieki, kuri būs piedalījušies sacensībās, saņems e-diplomus.

“S!-Peld 2021” peldēšanas sacensības noris ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi