×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-05
Šonedēļ notiks aizraujošs velobrauciens “Siguldas MTB Granfondo”

Jau šajā nedēļas nogalē, 9. oktobrī, plkst. 10.00 Fischer slēpošanas centrā norisināsies aizraujošs velobrauciens “Siguldas MTB Granfondo”, kas vairāk nekā 100 kilometru garumā dalībniekiem dos iespēju baudīt Gaujas Nacionālā parka takas un ainavas draudzīgā zelta rudens noskaņā.

Granfondo ir demokrātisks velobrauciena formāts, kas pazīstams jau daudzviet pasaulē – lai gan dalībnieki trasē dodas ar laika kontroli, tās nav sacensības klasiskā izpratnē. “Velotreniņi” turpina iesākto tradīciju un šogad jau ceturto reizi rīko pasākumu, kurā galvenais ir rudens noskaņas baudīšana takās un ceļos, kurās ikdienā velobraucēji iegriežas retāk.

Dalībnieki trasē dosies gar Gaujas līkumiem, mērosies spēkos, kurš ātrāk var uzbraukt izaicinošajā Cepurkalna nogāzē un finišā atgriezīsies pa anavisko Gaujas labo krastu gar Velnalu.

Pieteikšanās iespējama līdz 5. oktobrim tīmekļa vietnē www.velotrenini.lv.Siguldas novadā deklarētajiem – 20% atlaide dalības maksai.

Pasākumu ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu organizē biedrība “Velotreniņi”.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi