×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-05
Noskaidroti virtuālo izaicinājumu “S!-Skate 2021” un “S!-Velo 2021” uzvarētāji

Septembrī Fischer slēpošanas centrā tika organizēti virtuālie izaicinājumi – skrituļslidošanā, rollerslēpošanā “S-Skate 2021” un riteņbraukšanā “S!-Velo 2021”.

Virtuālajā izaicinājumā “S!-Skate 2021” visvairāk nobraukto kilometru īpašnieki: sieviešu konkurencē bija Ieva Vilenfelde ar 25,14 km, vīriešu konkurencē ar 116,56 km – Armīns Bulderis. Savukārt rollerslēpošanas konkurencē 1. vietu ar 45,34 km izcīnījusi Anete Salava, bet “S!-Velo 2021” visvairāk nobraukto kilometru īpašnieks ir Māris Kušners, kurš izaicinājuma laikā nobraucis 143,42 km. Bērnu grupā ar vislabāko rezultātu uzrādīja Orests Bulders, kurš nobrauca 19,65 km.

4. oktobrī Fischer slēpošanas centra Facebook tiešraidē tika organizēta loterija, kuras laikā noskaidrotas izaicinājumu uzvarētāju balvas.

Sacensību organizatori informē, ka visiem sacensību dalībniekiem tiks pasniegtas piemiņas veltes, un aicina uzvarētājus, kā arī citus izaicinājuma dalībniekus pēc balvām ierasties līdz 16. oktobrim Fischer slēpošanas centra darba laikā – pirmdienās un trešdienās no plkst. 16.00 līdz 20.00, bet sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Virtuālie izaicinājumi tika organizēti, sadarbojoties ar Siguldas novada pašvaldību.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi