Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-11
Siguldas Sporta centra darbība no 11. oktobra

Siguldas Sporta centrs turpina sniegt pakalpojumus epidemioloģiski drošajā un daļēji drošajā vidē. Epidemioloģiski drošajā vidē turpmāk būs pieejama Spēka zāle, grupu nodarbības gan iekštelpās, gan ārtelpās, peldētapmācības interešu izglītības nodarbības bērniem sākot no 12 gadiem.

Epidemioloģiski daļēji drošajā vidē darbosies peldēšanas nodarbības izglītības iestādēm, peldētapmācības interešu izglītības nodarbības bērniem līdz 11 gadiem, kā arī profesionālo sportistu treniņi.

Pēc Ministru kabineta noteikumiem Nr. 662 no 11. oktobra peldētapmācības skolas peldēšanas nodarbības drīkstēs apmeklēt:

  • pirmsskolas vecuma bērni kopā ar pieaugušo, kuram ir sadarbspējīgs sertifikāts (Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts) un personu apliecinošs dokuments;
  • skolēni līdz 11 gadu (ieskaitot) vecumam, uzrādot negatīvu izglītības iestādē veiktu Covid-19 testu vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošs dokuments;
  • skolēni no 12 gadu vecuma tikai ar sadarbspējīgu sertifikātu (Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts) un personu apliecinošs dokuments;

Pēc Ministru kabineta noteikumiem Nr. 662, apmeklēt Siguldas Sporta centru drīkst, ja ir sadarbspējīgs sertifikāts (COVID19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts) un personu apliecinošs dokuments.

Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju parks ir slēgts līdz valstī noteikto ierobežojumu atcelšanai.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi