Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 16. janvāris
Šodien sveicam: Lidija, Lida
Laika ziņas: Sigulda +0.7℃, DR vējš 7.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-12
Šonedēļ Siguldā vakcinācija pret Covid-19 notiks trešdien, ceturtdien, piektdien un sestdien

Siguldā vakcinācija pret Covid-19 šonedēļ notiks trešdien, ceturtdien, piektdien un sestdien. No trešdienas līdz piektdienai vakcīnu pēc iepriekšēja pieraksta būs iespējams saņemt Siguldas slimnīcas vakcinācijas punktā, kurš atrodas administratīvajā korpusā Lakstīgalas ielā 13, 2. stāvā. Savukārt sestdien vakcinācija notiks Centrālās laboratorijas telpās Leona Paegles ielā 3, Siguldā.

Pieteikšanās vakcinācijai Siguldas slimnīcā notiek otrdienās, zvanot uz tālruņa numuru 26540052. Plānots, ka vakcinācija slimnīcā norisināsies arī turpmāk.

Centrālās laboratorijas telpās Leona Paegles ielā 3 vakcinācija pret Covid-19 norisināsies tikai šajā sestdienā no plkst. 9.00 līdz 17.00, par turpmākajiem izbraukumiem aicinām sekot līdzi informācijai tīmekļa vietnē www.manavakcina.lv. Pierakstu uz vakcināciju Centrālajā laboratorijā iespējams veikt tīmekļa vietnē www.manavakcina.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 8989. Šajā punktā vakcīnu varēs saņemt arī tie iedzīvotāji, kas nav reģistrējušies iepriekšminētajā vietnē. Tomēr jāatceras, ka tādējādi var veidoties rindas un aicinām rēķināties ar uzgaidīšanas laiku.

Atgādinām, ka vakcinācija pret Covid-19 turpinās arī pie ģimenes ārstiem.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi