Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 17. janvāris
Šodien sveicam: Tenis, Dravis
Laika ziņas: Sigulda +1℃, DR vējš 6.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-12
No 31. oktobra Mālpils Kultūras centrā būs skatāma izstāde “Dabas klātbūtne”

No 31. oktobra Mālpils Kultūras centra izstāžu zālē būs apskatāma Kristīnes Kutepovas gleznu izstāde “Dabas klātbūtne”. Izstādes “Dabas klātbūtne” ir atrodami stāsti par liepu ziediem Lielupes krastā, kaķa pasauli, Palermo kalniem, Meža Gariem un par pāreju no viena posmā citā. Daba veldzē, tā mierina un dziedē. Daba apvieno sevī it visu un visus – tā ļauj visam būt.

Māksliniece Kristīne Kutepova ir absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās mākslas nodaļas glezniecības bakalaura un maģistra studiju programmu. 2017. gadā saņēmusi Mākslas akadēmijas balvu konkursā “SEB stipendija glezniecībā” un 2015. gadā mecenātes Ināras Teterevas stipendiju mākslā. Kopš 2014. gada piedalījusies dažādās grupu izstādēs, tostarp starptautiskos projektos Itālijā un Vācijā. 

 

Foto: Aleksejs Belokopitovs

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi