Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 16. oktobris
Šodien sveicam: Daiga, Dinija, Dinārs
Laika ziņas: Sigulda +8.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-13
Tuvojoties Anšlava Eglīša 115. jubilejai, aicina uz talku Inciema muižas parkā

Rīt, 14. oktobrī, aprit 115 gadu jubileja rakstniekam un dzejniekam Anšlavam Eglītim, kurš savus jaunības gadus pavadījis Inciemā. Godinot rakstnieku, ikviens viņa talanta cienītājs un literatūras draugs aicināts 14. oktobrī jebkurā laikā no plkst. 16.00 līdz 19.00 piedalīties Inciema muižas parka sakopšanas talkā pie Inciema ūdenstorņa ēkas, kurā drīzumā tiks atklāta Anšlavam Eglītim veltītā ekspozīcija “anšlavs eglītis. jaunais cilvēks”.

Talkas dalībnieki aicināti ņemt līdzi arī savus darbarīkus un aicināti izvēlēties sev ērtāko talkošanas laiku.

Tāpat, atzīmējot Anšlava Eglīša jubileju, Krimuldas Tautas nama amatierteātris aicina uz izrādi “Pansija pilī” Raganā un Inciemā. 16. oktobrī plkst. 18.00 izrāde tiks rādīta Krimuldas Tautas namā, bet 30. oktobrī plkst. 18.00 – Inciema Namiņā. Izrādes režisore ir Zane Zīle un izrādes laikā skatītāji, nezaudējot rakstniekam raksturīgo ironiju, varēs ieskatīsies autora Inciema atmiņu stāstā un senajos notikumos, kas atspoguļoti 1962. gada grāmatā “Pansija pilī”.

Izrādes norisināsies, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības. Apmeklējot izrādi, apmeklētājam nepieciešams uzrādīt Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona veikusi pilnu vakcinācijas kursu vai izslimojusi Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Biļetes cena – 3 eiro.

 

Foto: M. Zvidriņa

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi