Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-18
Fischer slēpošanas centrā noslēgusies vasaras sezona

Fischer slēpošanas centrā šī vasaras sezona bijusi aktīva gan sacensību, gan ikdienas treniņu ziņā. No maija līdz oktobra vidum visiem Siguldas novada iedzīvotājiem bija iespēja apgūt rollerslēpošanas prasmes kopā ar treneriem Eiropas Savienības projekta bezmaksas nodarbībās. Kopumā aizvadīta 21 nodarbība ar 167 dalībniekiem. Savukārt novada mazākajiem četras reizes nedēļā tika organizēti vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi, lai radinātu bērnus pie regulāras fiziskās slodzes un veicinātu vispārējo fizisko attīstību. Kopumā šajā vasarā notika 59 treniņi bērniem no 4 līdz 8 gadu vecumam ar 313 dalībniekiem.

Šovasar Fischer slēpošanas centrā norisinājās arī vairākas nacionāla un vietējā līmeņa sacensības, tādas kā FIS “Latvijas Čempionāta Rollerslēpošanā 2021” 3. posms, “16. Vasaras spēles volejbolā”, Latvijas un Lietuvas čempionāts MTB Olimpiskajā krosā, Latvijas čempionāta triālā, 1. posms, “Nakts TrailRace 2021”, MTB “Granfondo 2021” un “S!-Velo 2021” riteņbraukšanā un “S!-Skate 2021” skrituļslidošanā un rollerslēpošanā.

Fischer slēpošanas centra servisa ēka no 17. oktobra ir slēgta, lai sagatavotos ziemas sezonai. Starplaikā trase un meža trases ir pieejamas ikdienas treniņiem. Aktuālā informācija par izmaiņām un darba laikiem tiks publicēta tīmekļa vietnē un Fischer slēpošanas centra Facebook lapā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi