×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-10-26
Pirmsskolas izglītības iestādē “Ieviņa” notikusi Erasmus+ projekta mācību vizīte

No 18. līdz 21. oktobrim Siguldas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Ieviņa” notika Erasmus+ projekta “Āra aktivitātes ilgtspējībai, inovācijām un panākumiem O.A.S.I.S.” C4 skolotāju pieredzes apmaiņas mācību vizīte Latvijā. Vizītes laikā notika darbs pie divām tēmām – dabaszinātnes un eksperimenti. Mācoties āra vidē, tika iepazīta arī kultūra un tradīcijas.

Šis ir otrais apmācības pasākums, kura laikā papildu apmācības funkcijai tika turpināts darbs pie komandas saliedētības un turpmāko aktivitāšu plānošanas.

Kursu laikā skolotājas ne vien ieguva pieredzi par izglītības sistēmu Latvijā un mācību procesu organizēšanu Siguldas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Ieviņa”, bet arī, prezentējot un piedaloties dažādās meistarklasēs, papildināja zināšanas dabaszinātņu  jomā un  izpratni par mūsdienu Latviju un Siguldas pilsētu. Tāpat  pedagogi uzlaboja kompetenci un sniegumu angļu valodā, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā. Vizītes laikā tika saplānotas arī turpmākās projekta aktivitātes.

Ievērojot epidemioloģiskās prasības, Bulgāru partneri klātienē nevarēja ierasties, tādēļ visas aktivitātes tika rādītas arī tiešsaistē.

Projekta partneri saņēma 2. metodisko materiālu, grāmatu “Kultūra un tradīcijas”, ar visu valstu veiktajiem uzdevumiem kultūras izpratnes jomā. Grāmatu veidojuši Latvijas  partneri.

Apmācību pasākumiem ir liela nozīme arī komandas saliedētībai un detalizētai plānošanai. Šo apmācību izmantotā metodika bija novērošana un mācīšanās, darot un mainoties ar pieredzi. Visas aktivitātes bērniem notika āra mācību vidē ar plānotām vecumam atbilstošām nodarbībām, kuras tika integrētas mācību saturā.

Nākamā mobilitātes apmācību vizīte paredzēta Kiprā. Projekts turpināsies līdz 2022. gada decembrim. Projektu finansē “Erasmus+”. Projektā iesaistītās valstis ir Lietuva, Igaunija, Kipra, Bulgārija un Latvija.

Visi pasākumi, nodarbības un apmācības tika organizētas atbilstoši Covid-19 situācijas prasībām.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas PII “Ieviņa” vadītājas vietniece izglītības jomā,
Erasmus+ projekta koordinatore
Ilze Rence


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi