×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona, Česlavs
Laika ziņas: Sigulda +0.4℃, DR vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-08
Siguldas 1. pamatskolas pedagogi devušies Erasmus+ vizītē uz Poliju

No 2. līdz 5. novembrim četri Siguldas 1. pamatskolas skolotāji devās apmaiņas braucienā uz Čenstohovu, Polijā. Brauciens notika Eiropas Savienības finansētā Erasmus+ projekta “Tiksimies mākoņos” laikā, kurā piedalās skolēni un skolotāji no četrām valstīm – Polijas, Horvātijas, Spānijas un Latvijas.

Vizītes laikā skolotāji iepazinās ar partnervalstu skolām, diskutēja par attālināto mācību procesu un pieredzi, kā arī izmantotajām platformām, vienojās par projektā turpmāk veicamajiem uzdevumiem. Siguldas 1. pamatskolas skolotāji prezentēja savu skolu, iepazīstināja klātesošos ar Siguldu un Siguldas novadu, kā arī Latvijas, novada un skolas tradīcijām un kultūru.

Nākošā apmaiņas vizīte plānota aprīlī, kurā 8 skolēni un 2 pedagogi dosies uz Spāniju.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma.

Informāciju sagatavoja:
Projekta koordinatore Siguldas 1. pamatskolā
Guntra Purmale


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi