Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-11
No 15. novembra Siguldas Sporta centrs atsāks darbību epidemioloģiski drošā vidē

Siguldas Sporta centrs informē, ka no 15. novembra atsāks savu darbību epidemioloģiski drošā vidē. Apmeklētājiem “zaļajā režīmā” būs pieejams peldbaseins, Spēka zāle un grupu nodarbības ierastajos darba laikos, kā tas bija pirms mājsēdes ieviešanas. Latvijas valsts svētku dienā, 18. novembrī, un 19. novembrī Siguldas Sporta centrs būs atvērts tāpat kā brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 20.00.

Tāpat Siguldas Sporta centrs aicina klientus jau no šodienas rezervēt savu apmeklējumu uz grupu nodarbībām un Spēki zāli mobilajā aplikācijā “Bookla”. Klientu skaits visām zonām un nodarbībām ir ierobežots, tāpēc nepieciešams veikt pierakstu savlaicīgi. Grupu nodarbību grafiks novembrim pieejams šeit. Vienlaikus Siguldas Sporta centrs atgādina, ka Spēka zāle klientiem ir jāatstāj 15 minūtes pirms darba laika beigām, un informē, ka 15. novembrī grupu nodarbības pie Anitas Baumanes nenotiks.

Par VFS bērniem no 9 līdz 15 gadiem, ūdens aerobiku un Peldētapmācības skolu plašāka informācija sekos.

Peldbaseins publiskai lietošanai pieejams darba dienu rītos no plkst. 7.00 līdz 8.00 un vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.00, bet brīvdienās visu dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00. Peldbaseina apmeklējums obligāti jārezervē, zvanot pa tālruni 25448860. Atgādinām, ka peldbaseina zona klientiem ir jāatstāj 15 minūtes pirms darba laika beigām.

Ūdens atrakciju parks un kafejnīca paliek slēgta līdz noteikto ierobežojumu atcelšanai.

Iestāde atgādina, ka, ierodoties Siguldas Sporta centrā, ir jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Sporta centra telpās obligāti ir jālieto sejas un deguna aizsargmaska līdz sportošanas zonai (Spēka zālei, peldbaseinam, grupu nodarbības norises vietai) un jāievēro distancēšanās.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi