Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda -12.7℃, DA vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-17
Mālpils tautskolas dalībnieki iegūst zināšanas par iekļaujošo izglītību

Biedrība “Mālpils tautskola” sadarbībā ar Latvijas un ārzemju partneriem no šā gada jūnija līdz oktobrim ir veiksmīgi īstenojusi “Erasmus+” pieaugušo izglītības skolotāju mobilitāšu projektu “Zināšanas un pieredze iekļaujošai un inovatīvai pieaugušo izglītībai”.

Projekta laikā notikušas 15 satikšanās dažādos kursos Itālijā, Spānijā un Portugālē, un 12 dalībnieki ir piedalījušies darba vērošanas programmās Vācijā, Polijā, Itālijā un Somijā. No biedrības “Mālpils tautskola”, Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra un Izvaltas nevalstiskās organizācijas “Attīstībai” projektā piedalījās septiņi dalībnieki no katra partnera, no Lizuma tautskolas – seši. Projekta partneri bija apzināti izvēlēti tā, lai rezultātu izplatīšana un turpmākā izmantošana aptvertu iespējami plašu interesentu loku ģeogrāfiski attālināti izvietotos novados.

Izvērtējot nupat īstenotajā projektā iegūto pieredzi, iesaistītās uzņemošās organizācijas citās eiropas valstīs, kā arī, apzinot potenciālo interesentu vajadzības, ir uzsākta jauna skolotāju mācību mobilitāšu projekta sagatavošana Siguldas novada skolu pedagogiem un izglītības vadības personālam “Erasmus+” programmas 2022. gada pieteikumu konkursam.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi