Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda -12.7℃, DA vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-11-23
Biedrība “r.a. “Siltumnīca”” aicina jauniešus uz nodarbībām

Noslēdzot projekta “Nāc, piedalies un uzzini” aktivitātes, biedrība “r.a. “Siltumnīca”” 27. un 28. novembrī aicina jauniešus uz nodarbībām “Manu iespēju restarts”. Sestdien notiks nodarbība jauniešiem vecumā no 13 līdz 18 gadiem, bet svētdien – vecumā virs 18 gadiem un tiem vecākiem, kuri sirdī jūtas jauni.

27. novembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 Krimuldas Tautas namā aicināti jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem uz grupu nodarbību, kurā būs iespēja radoši darboties, meklēt vizualizācijas, mazliet iztrakoties, veikt elpošanas vingrinājumus krāsās, uzzināt, ko rieksti var pateikt par cilvēkiem, satikt savu spēka dzīvnieku, kā arī uzzināt, kas slēpjas aiz visām šīm neparastajām aktivitātēm.

28. novembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 Krimuldas Tautas namā notiks grupu nodarbība jauniešiem no 18 gadiem, kā arī mammām un tētiem, kas sirdī jūtas jauni. Nodarbībā būs iespēja uzzināt un iemācīties, kā samazināt stresu, kā vairot savu iekšējo spēku, kā uzlabot emocionālo labsajūtu, kā apzināt savu tagadnes ES un nākotnes ES un piedalīties Šamaniskajā ceļojumā.

Pieteikšanās nodarbībām ir obligāta un to iespējams veikt šeit. Dalībnieki aicināti paņemt līdzi savus instrumentus – grabuļus, zvārguļus, sitamos.

Pasākumus varēs apmeklēt ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina izslimošanu vai vakcinēšanos pret Covid-19. Apmeklētājiem jāievēro visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi, tostarp jālieto sejas maska.

Dalība projekta aktivitātēs ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots!

Plašāka informācija, kā arī atsauksmes par iepriekšējiem projekta “Nāc, piedalies un uzzini!” pasākumiem apskatāma “r.a “Siltumnīca”” lapā sociālo tīklu vietnē “Facebook” vai rakstot uz e-pasta adresi r.a.siltumnica@gmail.com.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.–2023. gadam ietvaros.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi